«Merhaba, yaratıcı dostlarımız!
Gerçek şaheserler yaratmak için aslında sanat okullarına gitmeniz gerekmiyor. Size, kendinizi gerçek bir sanatçı hissetmenizi sağlayacak harika resim tekniklerini ve ilham verici fikirleri göstereceğiz. Tuvale birkaç damla su damlatın ve ardından damlaların üstüne boya ekleyin. Müthiş suluboya resimler yapmak için hayal gücünüzü kullanın. İki adet keçeli kalem kullanarak sıra dışı bir renk geçişi yapmanın ne kadar kolay olduğunu görün. Resim fırçası olmadan akıllara durgunluk veren resimler yapabileceğinizi hiç düşünebiliyor musunuz? Bunun için ellerinizi ve macun ıspatulasını kullanmayı deneyin. Sıra dışı bir tasarım yapmak için de videomuzda gösterildiği gibi boyalara üflemeyi deneyebilirsiniz.

ZAMAN BİLGİLERİ:

00:56 Çok güzel bir renk geçişi
05:47 Baloncuk çizmek için harika bir teknik
06:43 Folyo kullanarak nasıl çizim yapılır
08:30 Sıra dışı bir doku oluşturmanın kolay yolu

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.