«Merhaba, zanaatkar dostlarımız!
İşte ders çalışmanızı kolaylaştıracak harika el işleri ve esaslı tüyolardan oluşan dev bir koleksiyon ile karşınızdayız! Bu tüyoların bazıları gerçekten işe yarar nitelikte. Örneğin, bu videomuzda size sınavlarda hep iyi not almanızı sağlayacak matematik numaraları göstereceğiz. Ancak yine de düşük not alırsanız, size bu tatsız durumu nasıl düzeltebileceğinizi göstereceğiz. Bunun için bir maskeleme bandı veya dezenfektan ve bir pamuklu çubuk kullanabilirsiniz. Emin olun, bunu yaptığınızı kimse fark etmeyecek. Okula pergelinizi getirmeyi unuttuysanız, size kusursuz bir daire çizmenin harika yolunu göstereceğiz. Bunun için bir makasa ve bir keçeli kaleme ihtiyacınız olacak. Tahtaya daire çizmek için ise bir bez parçası ile tebeşir kullanabilirsiniz. Bu tüyoların tamamını sınıf arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

ZAMAN BİLGİLERİ:

03:03 Rubik küpü numarası
05:36 Kalem için şirin bir süsleme
09:33 Kendin yap cetvel
13:30 Resim boyasının dökülmesini önleyen bir çare

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.