1. Anasayfa
  2. Pratik Bilgiler
  3. İnanılmaz Sanat Tüyoları için Epoksi Reçine ve Polimer Kil Nasıl Kullanılır: Kendin Yap Takılar 😍 💍😍

İnanılmaz Sanat Tüyoları için Epoksi Reçine ve Polimer Kil Nasıl Kullanılır: Kendin Yap Takılar 😍 💍😍

«Epoksi reçine ve polimer kil kullanarak inanılmaz takılar yapmak için müthiş rehberimize hoş geldiniz! Bu eğitimde, size bu çok yönlü malzemeleri nasıl bir araya getireceğinizi adım adım göstereceğiz. Bu sayede herkesi hayrete düşürecek eşsiz ve dikkat çekici aksesuarlar oluşturacaksınız.

İster henüz yeni başlayan biri olun isterse de el işlerinde deneyimli biri olun, bu videomuz, takı işinde yeteneğinizi geliştirmenizi sağlayacak yaratıcı fikirler ve uzman ipuçları ile dolu. Videomuzda doğru malzemeleri ve aletleri seçmekten, tasarımlarınızı hayata geçirecek tekniklerde nasıl ustalaşacağınıza kadar her şeyi ele alacağız.

Daha ilham verici kendin yap projeleri için kanalımıza abone olmayı, videomuzu beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın 🔔🔔🔔😍😍😍

ZAMAN BİLGİLERİ:
00:05 – Epoksi reçine ile ilginç bir tüyo
00:35 – 3D kalem ve pop-it için renkli bir fikir
00:54 – Ayak masajı için bir kendin yap fikri
01:25 – Telefonu süslemek için yaratıcı bir fikir
02:10 – Kendin yap anahtarlık
02:24 – Tutkal tabancası tüyosu

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.