«Merhaba, 5 Dakikada Hallet kanalımızın yaratıcı insanları!
Bu sefer size, harika fikirlerle dolu son derece yaratıcı bir video hazırladık. Videomuza, yılbaşında fotoğraf çekimine dair harika bir fikirle başlayalım. Buna çok şaşıracaksınız, ancak yaptığınız çizimi benzersiz kılacak harika renk geçişi için keçeli kalemlerden kullanabilirsiniz. Bu tekniği tekrarlamanız için iki keçeli kalemin ucunu birbirine değdirin. İşte oldu! Videomuzu izlemeye devam ettiğinizde, yaptığınız çizimlerde pirinci nasıl kullanabileceğinizi öğreneceksiniz. Ayrıca boya fırçası yerine, parmaklarınızı da kullanarak hayal gücünüzle birlikte sevimli hayvanlar çizebilirsiniz. Bu teknik, özellikle çocuklar için harikadır.

ZAMAN BİLGİLERİ:

00:39 Harika bir çizim tekniği
01:55 Sevimli karıncalar
06:25 Esaslı bir çizim tüyosu
07:18 Sıra dışı bir soyut çizim

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.