1. Anasayfa
  2. Pratik Bilgiler
  3. Şirin & Kolay Kendin Yap Takılar 💍🔥 3D Kalem & Sıcak Tutkalla Yaratıcılığınızı Özgür Bırakın 🌈💧

Şirin & Kolay Kendin Yap Takılar 💍🔥 3D Kalem & Sıcak Tutkalla Yaratıcılığınızı Özgür Bırakın 🌈💧

«Merhaba Arkadaşlar! 😍 En son videomuzla içindeki sanatçıyı özgür bırakmaya hazırlanın! 💍🔥 3D kalem ve sıcak tutkal kullanarak birbirinden güzel takılar yapacağınız, inanılmaz yaratıcılık alemine dalmaya ne dersiniz? 🌈💧 Bu videomuzda kısa sürede kendi aksesuarlarınızı tasarlamanızı sağlayacak basit ve eğlenceli teknikler bulacaksınız. Renkli ve yaratıcı bu yolculukta tarzınızı ifade etmek ve evinizin rahatlığında muhteşem takılar yapmak için bize katılın. Şimdi videomuzu izleyin ve yaratıcılığınızı özgür bırakın!

ZAMAN BİLGİLERİ:

00:00 Wendesday ve Enid hayranları için harika 3D kalem el işi
01:22 Kalemlerle benzersiz bir saç tokası yapımı
04:38 Sevimli kendin yap yüzükler
06:25 Muhteşem telefon kılıfı nasıl yapılır

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.