«VÜCUDUNUZUN SİNYALLERİNE DİKKAT EDİN

Vücudumuz genellikle bize nasıl anlayacağımızı bilmememiz gereken sinyaller verir. Bu video vücudunuzun dilini nasıl anlayacağınızı gösteren ipuçlarıyla dolu, burnunuzun şekli kişiliğiniz hakkında ne söyler, tırnaklarınız hangi hastalıkları belli eder ve daha bir sürü!

Oturma şeklinizin karakteriniz hakkında çok şey söylediğini biliyor muydunuz? Aslında beden dilini incelemek oldukça büyüleyicidir. Siz farkına varmasanız da her insanın farklı bir oturma şekli vardır. Bacaklarınızı çaprazladıysanız hayalci, fikirlerle dolu, tekdüzeliği sevmeyen birisiniz. Kolayca kararlar alır, sizi ilgilendirmeyen şeyleri yapmazsınız. Bacaklar bir tarafa yatık oturmak: kadercisiniz, istediğinizi elde edersiniz, eleştiriye katlanamazsınız, yaralanmışsınız. Bacaklar birbirinden ayrı olduğunda sizin idealist, dağınık olduğunuzu gösterir. Bir şeye iyi odaklanamazsınız.

Dudak renginizin ardında neler saklı? Eğer solgun dudaklarınız varsa, sindirim sorunlarından kaynaklanan kansızlığınız var. Demir içeren gıda ürünleri yemelisiniz. Parlak kırmızı renkli dudakları olanlar karaciğer ve dalak sorunları yaşıyor olabilir. İhtiyacınız olan ilaç krizantem çayı içip, bal ve limon yemektir. Menekşe-yeşil renkli dudaklar kalp sorunlarının işareti olabilir ve acilen doktora gitmeniz gerekir. Eğer dudaklarınız koyu kiraz rengiyse, sindirim sistemiyle ilgili sorunlarınız vardır. Suyu limonla içmeli ve yağlı gıdalar tüketmeyi bırakmalısınız. Eğer pembe dudak sahibiyseniz, sağlıklısınız!

Tırnaklarınızın sağlığınızla ilgili gönderebileceği işaretleri paylaştık. Tırnakların rengi ve kalınlığı bazı hastalıkları gözler önüne serebilir. İnce, solgun tırnaklar: anemi veya vücutta demir eksikliği. Sarımsı tırnaklar: böbrek veya sindirim sistemi sorunları. Yumrulu tırnaklar: vücutta enfeksiyon var. Beyaz noktalar: çinko, bakır, iyot eksikliği. Parçalanan sarı ya da siyah tırnaklar: mantar enfeksiyonu. Kolayca kırılan tırnaklar: vitamin, kalsiyum, demir ve beta-karoten eksikliği.

Bu faydalı tüyoları arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!

ZAMAN BİLGİLERİ:

00:09 Oturma şekliniz karakteriniz hakkında ne anlatır

01:00 Dudaklarınızın rengi sağlığınızla ilgili ne anlatır

02:10 Kırmızı gözleriniz varsa ne yapmanız gerekir

03:33 İnce tırnaklar anemi belirtisidir

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.