«Merhaba arkadaşlar!
Bugün size, para ve değerli eşyalarınızı gizleyebileceğiniz çok sıra dışı yerler göstereceğiz. Değerli eşyalarınızı ayakkabıların içine saklamanın mümkün olduğunu bir düşünün. VAY CANINA! Bunun yanında mesela eski bir ruj tüpünün içine paranızı koyup, tüpü de bir perdenin içine saklayabilirsiniz. Peki ekmek kızartma makinesinin de harika bir zula yeri olabileceğini biliyor muydunuz? Bu makinenin dibinde, para veya mücevherlerinizi saklayabileceğiniz, kırıntıların toplandığı dışarı kayan küçük bir bölüm mevcuttur. Size bu videomuzda değerli eşyalarınızı çamaşır makinesinin, sandalyenin, çekmecenin ve hatta klozetin içine nasıl saklayacağınızı göstereceğiz. Bunların yanında fotoğraf çerçevelerinin içine nasıl bir zula yeri yapabileceğinize dair adım adım aşamaları görmek istiyorsanız videomuzu izlemeye devam edin.

ZAMAN BİLGİLERİ:
01:35 Tost makinesinin içindeki zula yeri
04:05 Fotoğraf albümünün sırrı
05:12 Elektrikli süpürgenin içindeki zula
05:41 Paranızı topuğunuzda nasıl saklarsınız

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.