«Herkese merhaba!
Barbie bebekleriniz için şahane fikirlerin yeni bir bölümüne hazır mısınız? Bebeğiniz için sevimli kulaklıkların nasıl yapılacağına dair harika bir tüyoyla başlayalım. Bunun için bir plastik şişeye, bir pop it’e, sime ve tutkal tabancasına ihtiyacınız olacak. İşte size çok kolay yapılan bir el mahareti aksesuar! Barbie bebeğinizin giyecek bir şeyi yok ise ona yardım elini uzatabilirsiniz. Eski bir çorap ile farklı şekerleme ambalajlarını alıp, size gösterdiğimiz el işini tekrarladığınızda, yaptığınız bu yeni disko elbisesiyle bebeğinizi çok mutlu edeceksiniz. Ve Ken’in Barbie ile randevusu için acelesi varsa, o zaman onun kesin bir çiçek buketine de ihtiyacı var demektir. Bu çiçek buketini, tel ve ambalaj kağıdından hızlıca ve kolay bir şekilde yapabilir, ayrıca Barbie evi için harika bir süsleme olarak kullanabilirsiniz.

ZAMAN BİLGİLERİ:

00:24 Kendin yap güneş gözlüğü
01:43 Göz alıcı manikür
03:01 Şemsiye nasıl yapılır
03:32 Kendin Yap badminton

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.