«Merhaba yaratıcı arkadaşlar!
Üstünüze giydiğiniz herhangi bir kıyafet ya da elbise harika takılarla süsleyebilirsiniz. Buna göre kıyafetleriniz için müthiş kendin yap aksesuarları nasıl yapacağınızı öğrenmek ister misiniz? Bugün size benzersiz takılar yaratmanız için son derece ilham verici 50’den fazla fikir göstereceğiz. Bunun için polimer kil ile yapılan kurabiye şeklinde küpeler, pizza dilimi veya karpuz şeklinde kolyeler gibi harika el işlerine göz atabilirsiniz. Bunların yanında çok şirin bir bileklik veya harika yüzükler gibi farklı takılar oluşturmak için de 3D kalemi kullanabilir ve yaptıklarınızı çocuklarınıza müthiş hediyeler olarak sunabilirsiniz. Peki balonlardan rengarenk bir toka yapmanın mümkün olduğunu söylesek, ne düşünürdünüz?

ZAMAN BİLGİLERİ:

03:35 Pırıl pırıl bir yüzük
05:09 Sıra dışı bir toka
05:56 Kendin Yap düğme
07:01 Harika küpeler nasıl yapılır

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.