«Herkese merhaba!
Okulla ilgili harika tüyolar her zaman işimize yarar, değil mi? İşte bu yüzden yeni videomuzda, okulla ilgili çok faydalı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak birbirinden önemli tüyoları bir araya getirdik. Unutkanlığın başımıza açtığı sinir bozucu durumlarla konumuza başlayalım. Herkes okula giderken illa ki en az bir kez bir şey unutmuştur. Bunların arasında örneğin pergeliniz varsa, yalnıza üç kurşun kalem ve üç lastik bant kullanarak kusursuz bir daire çizebilirsiniz. Matematikle, özellikle de çarpım tablosuyla ilgili sorunlar yaşıyorsanız, hemen moralinizi bozmayın. Size çarpım tablosunu ezberlemenin kolay bir yolunu göstereceğiz. Ayrıca size sınıfta öğretmen fark etmeden nasıl üç taş oyununu oynayacağınızı da göstereceğiz.

ZAMAN BİLGİLERİ:

01:36 Şirin bir kalemtıraş
03:24 Gökkuşağı çizmenin kolay bir yolu
04:24 Telefon kılıfı kullanarak nasıl kopya çekilir
05:33 Matematik tüyosu

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.