«Merhaba arkadaşlar!
Yılbaşı yaklaşıyor! Öyleyse yeni yılı karşılamak için evinizi süslemeye başlamanın tam zamanıdır! Bugün sizlerle yılbaşı ağaçlarıyla ilgili çok sıra dışı ve inanılmaz fikirlerimizi paylaşmak istiyoruz. Örneğin, size turuncu trafik konisi ve kelebek makarna ile evinizde inanılmaz süslemeler yapmanın nasıl mümkün olduğunu göstereceğiz. Bunun için yeşil sprey boya kullanabilirsiniz. Yılbaşı ağacını nasıl süsleyeceğiniz konusunda hiçbir fikriniz yoksa renklerini ve boyutlarını önceden deneyebileceğiniz farklı renklerde balonlar kullanmayı deneyebilirsiniz. Videomuzu izlemeye devam ettiğinizde, kostüm partisinde giyebileceğiniz inanılmaz bir kıyafet için akıllara durgunluk veren fikrimizi bulacaksınız. Bunun yanında size, evinizdeki yılbaşı süslemelerine çarpıcı bir katkısı olacak, devasa bir Fındıkkıranın nasıl yapılacağını göstereceğiz. Ayrıca sizin için, vereceğiniz yılbaşı partisinde sunacağınız atıştırmalıklar için harika pişirme fikirlerini de bir araya getirdik.

ZAMAN BİLGİLERİ:

00:29 Kendin yap zarif yılbaşı oyuncağı
01:09 Sevimli kocaman zencefilli kurabiye adam
02:26 Lezzetli yılbaşı atıştırmalıkları
04:29 Nefis mandalina

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.