«Merhaba, zeki dostlarımız!
Bu sefer videomuzda, Barbie bebekleriniz için takip edilmesi kolay ve harika el işlerinden oluşan harika bir koleksiyon hazırladık. Bu videomuzdaki farklı tüyolarımız ve fikirlerimiz paradan ciddi tasarruf yapmanızı sağlayacak.. Örneğin, size 3D kalemle yeni harika ayakkabılar veya mobilyalar yapmanın ne kadar kolay olduğunu göstereceğiz. Kulağa harika geliyor, değil mi? Barbie’nin plaj partisi için, flamingo şeklinde şişme havuz simidi yapmak için uzayan oyuncak tüplerden kullanabilirsiniz. Diğer bir esaslı fikrimiz de plaj sandalyesi yapmak için pipetleri kullanmak olabilir. Bunların yanında Barbie’nin evinde minyatür bir banyo yapmak için adım adım aşamaları izleyecek ve duşakabin, duş perdesi, saç kurutma makinesi ve hatta bir çamaşır makinesinin nasıl yapılacağını öğreneceksiniz.

ZAMAN BİLGİLERİ:

03:21 Kendin Yap Plaj aksesuarları
06:42 Kendin Yap çamaşır makinesi
07:30 Sevimli bir çanta
08:12 Mutfak gereçleri nasıl yapılır

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.