«Merhaba evcil hayvan sahibi dostlarımız!
Tüylü dostlarımızla ilgilenmemiz çok önemlidir. Onların özellikle dişlerini fırçalamayı kesinlikle unutmamamız gerekir. Bu işi kolaylaştırmak için elinize bir lastik eldiven alıp videomuzda gösterildiği gibi işaret parmağınıza bir diş fırçası yapıştırın. Artık evcil hayvanınızın dişlerini fırçalamak çok daha kolay ve basit bir hal alacaktır. Bunun yanında size, dört ayaklı dostunuzu sorunsuz bir şekilde nasıl yıkayacağınızı da göstereceğiz. Küvete takabileceğiniz özel bir oyuncağın üstüne köpeğinizin en sevdiği ezme mamayı yaydığınızda, o ikramın tadını çıkarırken siz de onu rahatça yıkayabilirsiniz. Evdeki kabloları da köpeğinizden korumak çok önemli olduğundan, renkli uzayan tüpleri kullanmayı deneyebilirsiniz.

ZAMAN BİLGİLERİ:

00:49 Evcil hayvanınız için inanılmaz bir duş aparatı
02:24 İkramlar için kullanışlı bir çanta
03:36 Evdeki kabloları evcil hayvanınızdan nasıl korursunuz
09:18 Kendin yap evcil hayvan yatağı

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.