«Merhaba, yaratıcı dostlarımız!
Bugün hazırladığımız yeni ve inanılmaz derlememizde siz ve sınıf arkadaşlarınız için harika okul tüyolarını bir araya getirdik. Ders çalışırken bazen farklı durumlarla karşı karşıya kaldığımızda, zorluklarla başa çıkmamızı sağlayacak faydalı tüyolara çok ihtiyaç duyarız. Örneğin pergelinizi evde unuttuysanız hemen moralinizi bozmayın. Kusursuz bir daire çizmek için keçeli kalem ile paket lastikleri kullanabilirsiniz. Videomuzu izlemeye devam ettiğinizde yeni kırtasiye malzemeleri için çok sayıda harika fikirler bulacaksınız. Bu el işleri, paradan fazlasıyla tasarruf etmenizi sağlayacak. Simli yeni bir cetvele veya eski bir ojeden yapabileceğiniz yeni bir kaleme ne dersiniz?

ZAMAN BİLGİLERİ:

01:52 Pop-it’ten kalem
03:27 Sınıfa nasıl gizlice yiyecek sokulur
04:23 Sınavada kötü not alırsanız
06:45 Çarpma işlemi tüyosu

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.