«Merhaba, 5 Dakikada Hallet kanalımızın yaratıcı takipçileri!
Oyuncak bebeklere, kendi ellerinizle harika şeyler yapmayı öğrenmek ister misiniz? O halde bu videomuzu mutlaka izleyin. Bugün Barbie’leriniz için son derece kolay ve müthiş el işlerini bir araya getirdik. Düşünün, tüyolarımız sayesinde Barbie’nizin saçını tamamen değiştirebileceksiniz! VAY CANINA! Artık bebeklerinize çok sıra dışı ve muhteşem saç stilleri yapabilirsiniz. Videomuzu izlemeye devam ettiğinizde, sıradan bir oyuncak bebeği, son derece güzel bir deniz kızına nasıl dönüştüreceğinize dair adımları göreceksiniz. Bunun yanında oyuncak bebeklere, sevimli bir sandalye veya çok renkli terlikler gibi pek çok şey yapmak için bir 3D kalem kullanabilirsiniz. Sadece hayal gücünüzü kullanın ve artık yeni şeylere tonla para harcamayın.

ZAMAN BİLGİLERİ:

05:13 Kendin Yap Sihirli değnek
06:46 Hamile barbie
09:31 Kendin Yap tuvalet
12:24 Kendin Yap tava

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.