«Merhaba, yaratıcı evcil hayvan sahibi dostlarımız!
Dört ayaklı dostlarımız için kullanacağınız akıllı aletlerin neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız yeni videomuzu izlemeye başlayın. Köpeğiniz yıkanmayı sevmiyorsa, küvete takılan ve üstüne köpeğinizin çok sevdiği ıslak mamayı sürebileceğiniz bu harika alet çok işinize yarayabilir. Artık evcil hayvanınız atıştırmalığının tadını çıkarırken siz de onu sakince yıkayabilirsiniz. Evcil hayvanınızın tırnaklarını kesmek bazen çok zor olabilir. Biz bu süreci nasıl kolaylaştıracağımızı biliyoruz. Evcil hayvanınızın tırnaklarını, zorlanmadan ve onu strese sokmadan kesebileceğiniz özel bir elbise mevcut. Bunun yanında, örneğin eski çoraplarınızı küçük köpeğiniz için sevimli bir kostüme dönüştürebilirsiniz.

ZAMAN BİLGİLERİ:

01:07 Kötü hava koşulları için akıl dolu bir tüyo
01:39 Kediler için harika bir oyuncak
03:28 3’ü 1 arada özellikli tasma
05:20 Müthiş kedi evi

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.