«Eğlenceli ipuçları ve hayatın içinden tanıdık anlar. Hayatınızdaki neredeyse HER ŞEY insana dönüşseydi nasıl olurdu diye merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Her gün yaşadığınız bu anlar sizi çok eğlendirecek. 🙂 Kıyafetleriniz çamaşır makinesinde yıkanırken çok eğleniyor olabilir. Dans edip, hayatın tadını çıkarıyordur! 🙂 Fakat rastgele bir kıyafetinizin burada yalnız başına kalmasına izin vermeyin! Burası korkutucu ve karanlık bir yer! İster inanın, ister inanmayın ama bir salata yaptığınızda meyvelerle yeşilliklerin yaprakları, tabağınızda twister oyunu oynar! 😅 Çok acıktıysanız mutfağa gidin ve size her zaman bir sürprizi olan o arkadaşınızı ziyaret edin. 😉 Adı Buzdolabı ve yemek konusunda üzerine yok! Çikolatalar, kurabiyeler, meyveler… Sizi nasıl şımartacağını biliyor! Lens kullanan arkadaşlar 03:36’da olanları kesinlikle izlemelisiniz. Ne kadar güçlük çektiğinizi anlıyoruz. En azından ben, her seferinde bu kadar zorlanıyorum.😅

ZAMAN BİLGİLERİ:

00:48 – Kıyafetlerinizi çamaşır makinesine attığınızda neler oluyor?

02:07 – Salata hazırlarken

05:12 – Legolar

09:36 – Günün kıyafeti

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.