«Oğlanlar ve kızlar için komik şakalarla karşınızdayız. Arkadaşlarınıza şakalar yapıp harika tepkiler almak istiyor musunuz? Bugün sizlere hemen denemeniz gereken birçok şaka göstereceğiz. – Bir arkadaşınız uyuduğunda, ellerine bir terlik verin ve uyandırın. Daha sonra, önemli bir telefon geldiğini söyleyip tepkilerini kaydedin. – Sevdiğiniz kişilerden birini kan tutuyorsa, harika bir şakaya hazır olun! Parmağınızın üzerine kırmızı kalemle birkaç çizgi çizin. Daha sonra üstüne biraz gıda boyası damlatın. – Bir diğer harika şakaysa, eldivenin üzerinden delen çivi şakasıdır. Bir eldivenin ortasına çivi çakın ve sonra elinizi içine koyarak, sanki elinizi çakmışsınız gibi davranın! Hatta ortamı iyi hazırlarsanız, çivi olan elinizi de kullanarak şakanıza tat katabilirsiniz.

Zaman Bilgileri:

2:16 – Madeni para sihir numarası

3:48 – Harika tuvalet şakası

6:21 – İnsanların kulaklıklarını kesip onlara AirPod vermek

8:32 – Bulaşık süngerini yeme şakası

10:38 – Komik tarak şakası

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.