«Kolay karpuz tarifleri ve günlük ipuçları

Havalı partilerde işinize yarayacak bu karpuz fikirlerine bayılacaksınız! Öncelikle, pop it kullanarak karpuz şekerlemesi yapmaya ne dersiniz? Bunun için biraz karpuz suyuna, jelatine ve biraz sıcak suya ihtiyacınız olacak. Tüm malzemeleri karıştırın ve pop ite dökün. Bir süre sertleşmesini bekledikten sonra, afiyetle yiyebilirsiniz!

Birkaç karpuz alıp pikniğe gittiniz ama yanınıza bıçak almayı unuttunuz mu? Endişelenmeyin! Sadece diş ipi kullanarak karpuzu muhteşem şekilde kesebilirsiniz. Harika dilimler elde etmek için gerekenleri öğrenmek istiyorsanız, videomuzu izleyebilirsiniz!

Gurmeler için inanılmaz bir tavuk yemeği hazırladık! Tavuğu en sevdiğiniz sosla kaplayın. Karpuzun içini boşaltın ve tavuğu buraya yerleştirin. Daha sonra içinde tavuk bulunan karpuzunuzu yaklaşık 2 saat boyunca pişirin. Eşsiz tavuk lezzeti sizi bekliyor! Yemeğinizin yanına biraz pirinç pilavı ve sebze eklemeyi de unutmayın!

ZAMAN BİLGİLERİ:

00:04 – Pop it karpuz şekerlemesi

03:17 – Ev yapımı dondurma

04:31 – Karpuz nasıl seçilir?

08:14 – Karpuz pastası

13:01 – Madeni parayla nasıl karpuz kesilir?

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.