«Herkese merhaba!
Bugün sizin için hazırladığımız bu süper sıra dışı videomuzda, Barbie bebeklerinizi dönüştürmek için en iyi fikirleri bir araya getirdik. Eve, bu Barbie’leri oyuncak mağazalarında bulmanıza imkan yok. Size Barbie’nizi nasıl bir deniz kızına veya hamile bir oyuncak bebeğe dönüştüreceğinizi göstereceğiz. Peki oyuncak bebeğinizin saçlarının rengini değiştirmeye ne dersiniz? VAY CANINA! Müthiş! Bunun yanında size oyuncak bebeklerinizle farklı oyunlar oynamanızı sağlayacak harika el işleri göstereceğiz. Örneğin, bebeğinize harika kanatlar, modaya uygun parmak arası terlikler, rengarenk bir şişme yüzme simidi gibi şeyler yapmayı öğreneceksiniz. Bu el işleriyle ilgili en güzel şey, malzemelerin çoğu evinizde bulunduğundan cebinizden fazla bir para çıkmayacak olması.

ZAMAN BİLGİLERİ:

00:00 Barbie için manikür
01:30 Kendin Yap kulaklık
04:58 Disko elbisesi nasıl yapılır
07:47 Çılgın dönüşüm

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.