«Merhaba, yaratıcı ebeveynlerimiz!
Bugün sizinle, akşamlarınızı eğlenerek geçirmeniz için harika el işleri ve akıl dolu tüyolardan oluşan harika bir derleme paylaşmak istiyoruz. Derlememizde size, modaya meraklı küçük kızınız için yenilebilir ruj yapmanın ne kadar kolay olduğunu göstereceğiz. Peki çocuklarınızın bayılacağı inanılmaz bu tarife ne dersiniz? Bir kola alıp içine jelatin ekleyin ve ardından bu karışımı bir pop-it’in boşluklarına doldurun. Katılaştığında inanılmaz leziz marmelatınızın tadını çıkarabilirsiniz. Çocuğunuz ellerini yıkamaktan hoşlanmıyorsa, size bu sorunu hızla çözecek zekice bir numara göstereceğiz. Minik yeni bir oyuncağı, bir sabun kalıbının içine koyun ve tamamını özel şeffaf baz sabunla doldurun. Artık çocuğunuz yeni oyuncağına erişmek için ellerini ister istemez sık sık yıkamak zorunda kalacaktır.

ZAMAN BİLGİLERİ:

02:30 Lezzetli atıştırmalıklar
04:03 Esaslı bir tabak
05:46 Kendin Yap havuz
08:33 Şirin kendin yap bir etek

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.