1. Anasayfa
  2. Pratik Bilgiler
  3. Eski Ayakkabılarınızı Nasıl Yenileyebilirsiniz 👠 Moda Meraklıları İçin Harika Ayakkabı Tüyoları! 👟✨

Eski Ayakkabılarınızı Nasıl Yenileyebilirsiniz 👠 Moda Meraklıları İçin Harika Ayakkabı Tüyoları! 👟✨

«Herkes merhaba! ❤️‍🔥👠 Bu videomuzda size moda tutkunu biri olarak eski ayakkabılarınızı, harika ayakkabı tüyoları ve el işleriyle nasıl yenileyebileceğinizi göstereceğiz! Spor ayakkabılarınıza biraz ışıltı eklemek veya ayakkabınızın topuklarına yeni bir şans vermek isteyen herkese birer çözümümüz var. Kolaylıkla takip etmenizi sağlayacak adım adım aşamalarımız sayesinde, eski ayakkabılarınızı birbirinden şık yeni aksesuarlara dönüştürebilirsiniz. O zaman şimdi tutkal tabancanızı alın ve bu harika ayakkabı tüyoları ve kendin yap işleriyle yaratıcılığınızı özgür bırakmaya hazırlanın! 👟👡👢

ZAMAN BİLGİLERİ:

00:00 Sıcak tutkal ile eski sandaletleri dönüştürme
00:44 Kırılanın yerine yeni ve sıra dışı topuklar
01:20 Evde Cinderella ayakkabısı yapmanın detayları
04:19 Toynak şeklinde egzantrik ayakkabılar
06:46 Ayakkabılarınızı sevimli kelebeklerle yenileyin

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.