«Karton kullanarak Barbie Evi Yenileme fikirlerimizle Barbie’nizin evini muhteşem ve sevimli bir konuta dönüştürmeye hazır olun! Yaratıcılığınızı serbest bırakın ve en sevdiğiniz bebekler için hayalperest bir ev oluşturmak üzere bir DIY yolculuğuna çıkın.

Bu videoda, sizi karton gibi basit malzemeler kullanarak Barbie’nizin evini yeniden tasarlama fikirleri serisine yönlendireceğiz. Sıradan karton kutuların, şık mobilya parçalarına, modaya uygun dekorlara ve büyüleyici aksesuarlara sihirli bir şekilde dönüştüğünü izleyin.

Bebeğiniz ve evleri için daha fazla yaratıcı fikirler için kanalımıza abone olmayı, beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın! 😍

ZAMAN DAMGALARI:
00:03 – Kartondan Barbie evi
02:46 – Bebekler için DIY havuzu
04:15 – Gerçek Barbie için banyo aksesuarı
05:33 – Bebek evi için Halloween dekorasyonu
11:11 – Mutfak DIY hilesi
14:49 – Oda yenilem

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.