«DUDAKLARINIZ İÇİN İNANILMAZ MAKYAJ FİKİRLERİ

Kızlar, dudaklarınız için havalı fikirlerle dolu olduğu için bu videoyu seveceksiniz! Dudaklarınızla nasıl ilgileneceğinizi, dudaklarınızdaki ölü hücreleri nasıl soyacağınızı öğreneceksiniz ve en iyisi de, müthiş dudak boyama sanatı fikirlerini göreceksiniz! Anlatımlarımız inanılmaz kolay ve çarpıcı dudak makyajı fikirlerimizi seveceksiniz!

Vücudunuzun diğer yerlerindeki deriden çok daha ince derisi olduğu için her zaman dudaklarınıza özen göstermeniz gerektiği gerçeğiyle başlayalım. Kurumuş dudaklar çok rahatsız edicidir ve dışarısı soğuk olduğunda bu genel bir problemdir. Ayrıca, yazın güneş ve rüzgâr dudaklarınızı aynı ölçüde kurutur. Bu nedenle dudaklarınızdaki ölü hücreyi zaman zaman soymalı ve her zaman dudaklarınızı nemlendirmek için dudak balmı kullanmalısınız.

Dudaklarınıza nasıl havalı desenler yapacağınıza dair havalı fikirler paylaşıyoruz. Evet, çılgınca gelebilir ama kolayca hayvan deseni, renk geçişli görünüm, pop art tarzı dudak boyama ve daha fazlasını yapabilirsiniz! Moda severlerin bayıldığı hayvan deseninden başlayalım! Biz leopar deseninden ilham aldık. Pembe ve siyah kombinasyonu size inanılmaz bir sonuç verecek. Anlatımı inceleyin! Simi seviyoruz ve dudaklarınızı nasıl simle kaplayacağınıza dair havalı bir fikri paylaşıyoruz, parti sırasında kusursuz görüneceksiniz. Dudaklarınızı dudak parlatıcısıyla kaplayın ve makyaj fırçası kullanarak sim uygulayın.

Herhangi bir ruju mat bir ruja dönüştürmek için çılgın bir taktik biliyoruz. Bir kat ruj sürün ve dudaklarınızın üstüne kâğıt havlu koyun. Ardından mat görünüm etkisini arttırmak için makyaj fırçasıyla pudra sürün.

Bu makyaj fikirlerini arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!

TIMESTAMPS:

00:13 Pop art tarzı dudak boyama

00:54 Dudaklarınızda renk geçişli görünüm

02:44 Simi seviyoruz

04:28 Hayvan desenli dudak boyama

05:04 Dudaklarınızdaki ölü hücreleri soyun

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf
GERÇEK HİKAYELER: https://is.gd/HpUYgh

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.