«EVİNİZ İÇİN SEVİMLİ PROJELER

Karnabahar, gerçek çiçekler, taşlar, balonlar, yumurta kabukları ve tek kullanımlık eldivenler gibi sıradan şeyleri kullanarak eviniz için faydalı projeler yapabilirsiniz. Ayrıca, çimento ve kil ile yapabileceğiniz projeleri de videomuzda bulacaksınız.

İçinde gerçek çiçekler olan bir bilezik yapacağınız hiç aklınıza gelir miydi? Reçine kullanarak bir şaheser yaratabilirsiniz. Silikon bir bileklik kalıbına ve çiçeklere ihtiyacınız olacak.

Çatlamış bir ejderha yumurtası gibi duran bir mumluk yapabilirsiniz. Bir balonu, kase kalıbı olarak kullanın ve üstünü ıslak çimento ile kaplayın. Kurumasını bekleyin ve balonu çıkarın. Videomuzu izleyin ve şahane bir ejderha yumurtasını nasıl yapabileceğinizi öğrenin. Ayrıca, bu yumurtayı dilediğiniz renge de boyayabilirsiniz.

Sıradaki havalı fikrimiz de çimento ile el yapımı sukulent saksısı yapmakla ilgili. Bu saksılarını geliştirmek isteyen herkes için mükemmel bir fikirdir. Bunun için çimentoya, bulaşık eldivenlerine ve bir kaseye ihtiyacınız olacak. Çimentoyu eldivenlere dikkatlice dökün. İyice içlerine yerleştiğinden emin olduktan sonra, eldivenleri kaseye oturtun. Çimento kuruduktan sonra eldivenleri çıkarın. İşte bahçenizin yeni göz bebeği hazır!

Yumurta kabuklarını atmayın ve bunlardan mumluk yapın. Yumurtanın sarısını ve beyazını bir balon ile boşaltın. Her yumurtanın içine fitil ve erimiş mum ekleyin. Mumlarınızı boyamak istiyorsanız, mum boya kullanabilirsiniz.

Bir diğer şahane proje materyali de polimer kildir. Bununla yapabileceğiniz ve evinizi aydınlatacak birçok proje fikrini videomuzda bulabilirsiniz. Mesela, takılarınız için sevimli bir kase yapmayı öğrenin!

ZAMAN BİLDİRİMLERİ:

00:09 İçinde gerçek çiçekler olan KY bileklik

00:56 Sıcak silikon şelalesi

02:34 Ejderha yumurtası şeklinde mumluk

06:18 Çimentodan vazo

06:45 El şeklinde saksılar

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf
GERÇEK HİKAYELER: https://is.gd/HpUYgh

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.