«MÜKEMMEL BİR KAHVALTI İÇİN PRATİK YUMURTA TARİFLERİ

Eğer siz de sıradan ve sıkıcı kahvaltılardan sıkıldıysanız videomuzda paylaştığımız fikirler sayesinde o kusursuz kahvaltıya kavuşacaksınız. Ayrıca, bu mutfak tüyoları sayesinde hayatınız kolaylaşacak. Pek çok yemek ve hamur işi tarifinde kullanılan yumurta mükemmel bir besindir.

Haydi, ailenizin bayılarak yiyeceği pirinç ve pastırmalı yumurta topları tarifi ile başlayalım. Bu, hem kahvaltıda hem de akşam yemeğinde ailecek bayılarak yiyeceğiniz enfes bir tarif. Öncelikle, pirinci hazırlayıp buzdolabı poşeti yardımıyla yumurtayı pirince sarın. Daha sonra elde ettiğiniz pirinç toplarını pastırmayla kaplayıp kızartın.

Biz avokadoya bayılıyoruz bu nedenle kahvaltıda zevkle yiyeceğiniz mükemmel bir tarif paylaşıyoruz. Fırında yumurtalı avokado sağlıklı beslenmeyi tercih edenler için mükemmel bir alternatiftir. Avokadoları ikiye bölüp fırın tepsisine dizin. Yumurtanın sarısıyla beyazını pet şişe yardımıyla dikkatlice ayırıp her bir avokadonun içine bir yumurta sarısı koyun. Her birinin üzerine paprika, pastırma dilimi, jambon, maydanoz ve peynir koyarak fırında 30 dakika pişirin. Enfes kahvaltınız afiyet olsun!

Eğer yumurtaları olması gerektiği gibi muhafaza ettiyseniz son kullanma tarihi geçtikten sonra da tüketebilirsiniz. Bu nedenle, en iyi muhafaza şekli buz kalıbında dondurarak saklamaktır.

Sıradaki kahvaltı tarifimiz ise sabah kahvaltı yapmaya vakti olmayanlar için mükemmel bir seçenek. Bu lezzetli yumurtalı sandviçi parti ve davetlerinizde ikram olarak da tercih edebilirsiniz. Plastik bir poşetin içinde yumurta, hardal ve baharatları iyice karıştırın. Poşetin köşesini keserek karışımı ekmek dilimlerinin üzerine sıkıp yayın. Eğer kilo vermeye çalışıyorsanız sizin için sırada muhteşem bir yağsız kahvaltı tarifimiz var. Tüm omlet malzemelerini pişirme poşetinde karıştırıp kaynatın.

ZAMAN BİLGİLERİ:

00:09 Fırında avokado

02:01 Havalı omlet

04:54 Fırında pastırmalı yumurta

06:32 Yumurtalı sandviç

14:13 Yumurtalı noodle makarna

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf
GERÇEK HİKAYELER: https://is.gd/HpUYgh

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.