1. Anasayfa
  2. Pratik Bilgiler
  3. SINIFA NASIL GİZLİCE ATIŞTIRMALIK GETİRİLİR || Atıştırmalıklarla İlgili Komik Tüyolar & İpuçları

SINIFA NASIL GİZLİCE ATIŞTIRMALIK GETİRİLİR || Atıştırmalıklarla İlgili Komik Tüyolar & İpuçları

«Merhaba, zeki dostlarımız!
Bugün sizinle sınıfa gizlice atıştırmalık sokmanızı sağlayacak esaslı tüyoları paylaşıyoruz. Videomuzda size bir kurabiye paketinin nasıl kalem kutusu gibi görünmesini sağlayacağınızı göstereceğiz. Bunu yapmak için bir kumaş parçasına ve bir fermuara ihtiyacınız olacak. Bir diğer harika fikrimiz de eski bir göz farı paletini kullanmak olacak. Göz farını yerinden çıkarın ve videomuzda gösterildiği gibi boşluklara sakızlarınızı koyun. Hawai temalı bir partiye gidiyorsanız, mutlaka rengarenk marmelattan yapılmış bu eteği denemelisiniz. Bu etek sayesinde, hem çok göz alıcı görüneceksiniz ve hem de kimsenin tahmin edemeyeceği şekerlemeleri gizlice yanınızda götürebileceksiniz. Bu tüyolarımızın hepsini arkadaşlarınızla paylaşmayı ve atıştırmalıkların keyfini birlikte çıkarmayı unutmayın!

ZAMAN BİLGİLERİ:

04:15 İnanılmaz ayakkabılar
06:02 Topuğun sırrı
09:26 Şekerlemeleri saçınıza nasıl saklarsınız
10:19 Esaslı bir ebeveynlik tüyosu

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.