1. Anasayfa
  2. Pratik Bilgiler
  3. ÇOCUKLARINIZ İÇİN ARKA BAHÇENİZE KENDİN YAP HAVUZ || ARKA BAHÇELER İÇİN YAZLA İLGİLİ KOLAY EL İŞLERİ

ÇOCUKLARINIZ İÇİN ARKA BAHÇENİZE KENDİN YAP HAVUZ || ARKA BAHÇELER İÇİN YAZLA İLGİLİ KOLAY EL İŞLERİ

«Merhaba, zanaatkar dostlarımız!
Arka bahçenizde vakit geçirmeyi seviyorsanız, bu videomuzu mutlaka izlemelisiniz. Hazırladığımız bu yeni videoda, arka bahçenizi dönüştürmenizi sağlayacak inanılmaz fikirleri ve basit yapım aşamalarını sizin için bir araya getirdik. Arka bahçenizde kendin yap havuz çeşitleri için size birkaç seçenek sunacağız. Bunlardan biri çocuğunuza, ikincisi ise arkadaşlarınıza vereceğiniz yaz partileri için ideal olacak. Ayrıca size paletlerden mobilyalar yapmayı ve dinlenme kısmını nasıl dekore edeceğinizi göstereceğiz. Bu yaptıklarınız sayesinde, arka bahçenizi harika ve çok rahat bir ortama dönüştüreceksiniz. Videomuzu izlemeye devam edin ve arka bahçenize nasıl harika bir oyun alanı yapacağınızı da öğrenin.

ZAMAN BİLGİLERİ:

05:30 Kendin Yap havuz kaydırağı
09:48 Keyifli akşamlar için harika bir fikir
10:02 Kum havuzu nasıl yapılır
10:55 Kendin Yap yüzme havuzu

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.