«Merhaba arkadaşlar!
Bugün hediyelere dair harika fikirlerimizi sizinle paylaşmak istiyoruz. En güzel hediyeler el emeği olanlardır. O yüzden size, son derece sıra dışı ve muhteşem mumların nasıl yapılacağına dair adım adım aşamaları gösteren bu harika koleksiyonu hazırladık. Videomuzu izlerken, gül şeklinde mum yapmanın ne kadar kolay olduğunu öğreneceksiniz. Peki ayağınızın şeklinde bir mum yapmaya ne dersiniz? Bizi izlemeye devam ettiğinizde diğer bir inanılmaz hediye türü olan sabunları göreceksiniz. Bu tip bir hediye, çocuklar için harika bir fikir olabilir. Örneğin, bir pop it alıp çukurlarının içini özel renkli bir baz sabunla doldurabilirsiniz. Bu sayede artık çocuklarınız ellerini yıkamayı asla unutmayacaktır. Bunların yanında videomuzda daha pek çok ilham verici fikir bulacaksınız.

ZAMAN BİLGİLERİ:

01:25 Pop-it’ten sabun
02:18 Peynir severler için harika bir hediye
03:27 Sevimli renkli sabun
05:19 Mum için orijinal bir fikir

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.