«Merhaba, yaratıcı dostlarımız!
Bugün, özellikle yılbaşınızın unutulmaz olması için devasa bir derleme hazırladık. Bu videomuzda evinizi süslemek için basit ve ama harika fikirlerden oluşan müthiş koleksiyonumuza göz atabilirsiniz. Kendinize bir şömine yapmaya ne dersiniz? Kulağa çok hoş geliyor, değil mi? Bunu yapmak için size çok basit, adım adım aşamaları göstereceğiz. Şömine yapmak için sıradan kutulara ve tuğla desenli bir duvar kağıdına ihtiyacınız olacak. Ateşi taklit etmek için de bir süsleme çelengi alıp üstüne odun koyabilirsiniz. Yalnız bunun da üstünü yılbaşı süslemeleriyle dekore etmeyi unutmayın. Eviniz için diğer bir sıra dışı ve harika süsleme fikri için dondurma külahları ve tahta yemek şişlerini kullanabilirsiniz. Külahlar ile şişleri birbirine yapıştırıp beyaza boyayın. İşte göz alıcı kış buketiniz hazır. Bunun üstüne ayrıca ladin dalları veya üstünde parlak meyveler olan dallar da ekleyebilirsiniz.

ZAMAN BİLGİLERİ:

03:49 Yılbaşı ağacı için şahane bir yıldız
07:29 Kendin yap şömine
09:18 Akıllara durgunluk veren bir saç modeli
41:23 Şık bir oda dönüşümü

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.