«Zengin vs Fakir Barbie 🌈 Rainbow Doll fikirlerimizle dönüşümün renkli yolculuğuna çıkın! Bu bebekleri canlandırırken zenginlik ve yaratıcılığın kontrast dünyalarını keşfedin.

Zenginlerin krallığında, “Zengin Barbie”nin göz alıcı bir gökkuşağı divasına dönüşümüne tanıklık edin. Onu akan gökkuşağı renkli uzantılarla veya canlı bir perukla süsleyin ve onu gökkuşağının her tonunu yansıtan parıldayan bir payet elbiseye giydirin. Onun görüntüsünü, göz kamaştırıcı mücevherler, cesur bir gökkuşağı makyaj paleti ve çarpıcı gökkuşağı temalı yüksek topuklularla tamamlayın. Onun, bir gökkuşağının sihrini yansıtan bir arka plana karşı parlamasına izin verin.

Daha fazla yardımcı güzellik ipuçları, hileler ve dönüşüm fikirleri için kanalımıza abone olmayı, beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın! 💍😍🤩

ZAMAN DAMGALARI:
00:10 – Fakir Barbie’den zengin Barbie’ye
02:20 – Barbie dönüşümü
04:00 – Barbie bebeği ile kızsal hileler
06:18 – Barbie için banyo hilesi
07:33 – Bebeklere makyaj yenilem

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.