«Herkese merhaba! 🌈 Her gün aynı eski sıkıcı ayakkabıları giymekten bıktınız mı? Ayakkabı koleksiyonunuza biraz renk ve yaratıcılık eklemek ister misiniz? Aradığınızı buldunuz!

👠 Bu videoda, hem eğlenceli hem de yapması kolay inanılmaz DIY ayakkabı fikirlerini göstereceğiz. Gökkuşağı renkli sneaker’lardan simli yüksek topuklulara, sizin için her şeyi düşündük. Bu eşsiz ve şık ayakkabıları yaratmak için profesyonel bir tasarımcı olmanıza gerek yok.

✨ Tek ihtiyacınız olan bazı temel malzemeler ve biraz yaratıcılık. Öyleyse, silikon tabancanızı kapın ve başlayalım! Kendi yaratıcı ve eğlenceli DIY ayakkabılarınızı nasıl yapabileceğinizi öğrenmek için bu videoyu izleyin.

🦶 Ayrıca, ayaklarınızın hem mutlu hem de rahat olmasını sağlayacak bazı akıllıca taktikler ortaya koyacağız.

ZAMAN BİLGİLERİ:

00:00 DIY fırça ayakkabılar
04:22 Terlemeyen ayakkabılar
15:27 Gül topuklular
39:22 Şeker renkli sneaker’lar
57:44 Kanvas ayakkabılarınızı nasıl su geçirmez yapabilirsiniz

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.