«Çay ağacı yağı, Avustralya çay ağacının yapraklarından elde edilen doğal bir bitkisel üründür. Çay ağacı yağı, ciltteki bakterileri öldürerek ve iltihabı azaltarak sivilcelerin iyileşmesine yardımcı olabilecek bazı bileşikler içerir.
Doğadaki Sağlık ekibi çay ağacı yağının faydalarını ve kullanırken dikkat edilmesi gereken şeyleri sizler için araştırdı ve bu videoyu hazırladı.
İyi seyirler ve lütfen kanalımıza abone olmayı unutmayınız.
İnternette insanlar, çay ağacı yağı neye iyi gelir, çay ağacı yağı sivilce geçirir mi ve çay ağacı yağı cilde direk sürülür mügibi sorulara cevap arıyorlar.
Çay ağacı yağı, saf halde veya diğer taşıyıcı yağlar, kremler, losyonlar, tonikler, maskeler veya sabunlar ile karıştırılarak cilde uygulanabilir. Çay ağacı yağı, çok etkili olduğu için saf halde kullanıldığında ciltte tahrişe veya alerjiye neden olabilir. Bu nedenle, çay ağacı yağı kullanmadan önce doktorunuza danışmak ve küçük bir cilt bölgesinde test etmek ve seyreltmek önemlidir.
Çay ağacı yağı, sivilce tedavisinde etkili olabileceğine dair bilimsel kanıtlar vardır. Birçok klinik çalışma, çay ağacı yağının sivilce lezyonlarının sayısını ve şiddetini azalttığını göstermiştir.

ARAMALAR:
Çay ağacı yağı neye iyi gelir?
Çay ağacı yağı cilde direk sürülür mü?
Çay ağacı yağı göz altına sürülür mü?
Çay ağacı yağı kremi neye iyi gelir?
Çay Ağacı Yağının Faydaları Nelerdir?
Çay ağacı yağı nerelerde kullanılır?
Çay ağacı yağı yüze sürülür mü?
Çay ağacı yağı sivilce geçirir mi?
Çay ağacı yağı sürdükten sonra yıkanır mı?
Çay ağacı yağı nasıl sürülür?
Çay ağacı yağı cilde sürülür mü ve zarar verir mi?
Çay ağacı yağı nasıl kullanılmalı?

DOĞADAKİ SAĞLIK KANALINI SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ:
FACEBOOK: https://www.facebook.com/saglikdogadakisaglik
BLOG: https://dogadaki-saglik.blogspot.com
TWITTER: https://twitter.com/Dogadaki_sifa
INSTAGRAM: https://instagram.com/dogadaki_saglik?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

BUNLAR ÇOK ÖNEMLİ:
Hekiminizin önerdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız. Unutmayınız ki, hastalık yoktur hasta vardır. Her hastalığın seyri insandan insana değişir. Teşhisi koyacak olan ancak, bir hekimdir. Bu doğal bitkilerin yardımcı ve destekleyici olduğunu unutmayınız.

UYARI: Bu bilgiler sağlık siteleri ve sağlık kitaplarından faydalanılarak hazırlanmıştır. Hiçbir şekilde doktor tavsiyesinin yerine geçmez.

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.