1. Anasayfa
  2. Pratik Bilgiler
  3. Lezzetli Y bites ve Ferahlatıcı İçecekler 🥐🍹 5 Dakikalık El İşleri ile Hızlı ve Basit Tarifler 🌼

Lezzetli Y bites ve Ferahlatıcı İçecekler 🥐🍹 5 Dakikalık El İşleri ile Hızlı ve Basit Tarifler 🌼

«Herkese merhaba! Mutfak Zevklerinin Tadını Çıkarın! 🌯🍹 Lezzetli lokmalar ve ferahlatıcı içecekler için Hızlı ve Kolay Tarifleri Keşfedin. Bu video, su gibi ağzınızın tadını çıkaracak yaratılışlarla arzularınızı tatmin etmek için tercih ettiğiniz kaynak. İster hızlı bir atıştırmalık ister soğuk, canlandırıcı bir içecek olsun, tadınıza hitap edecek basit tariflerle sizi kapladık. Lezzetli bir mutfak sefasının keyfini çıkartmak için bize katılın!

ZAMAN DAMGALARI:

00:00 Yenebilir çiçeklerle hamur yapma
07:36 Çocuklar için sağlıklı bir tatlı
17:10 Kolay smoothie tarifleri
26:26 Yumurtayı profesyonel bir şekilde nasıl pişirirsiniz
32:33 Kendin yap çikolata ve marshmallow bombaları
40:04 Ev yapımı bal peteği şekeri
48:37 BBQ hileleri ve tarifleri

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.