«Evinizi temiz tutmanın bazen zorlu bir görev gibi hissedebileceğini anlıyoruz. Bu yüzden, temizlik sürecinizi basitleştirmek için tasarlanmış akıllı aletler yelpazesini tanıtmak üzere buradayız. Robotik elektrik süpürgelerinden, kendi kendine temizlenen paspaslara, yüksek teknolojili pencere temizlikçilerine ve akıllı hava temizleyicilere kadar, son teknoloji temizlik teknolojisinde size işleri kolaylaştıracak aletlerle yardımcı oluyoruz.

Temizlik rutininizi dönüştürüp lekesiz bir evi çaba harcamadan elde etmeye hazır olun. Akıllı cihazların gücünü ve yararlı hileleri kullanarak temizlikten keyif alalım! 😍🧹🧽

Böyle heyecan verici temizlik hileleri için lütfen kanalımızı beğenmeyi, yorum yapmayı ve abone olmayı unutmayın🧹🧽💫

ZAMAN BİLGİLERİ:
00:05 – Çoraplarınızla dökülen kahveyi nasıl temizlersiniz
00:40 – Yedeğinizi nasıl temiz tutarsınız
01:10 – Gardırop hilesi
01:40 – Kendin yap plaj çantası
02:20 – Renkli su fikri
02:50 – Y

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.