«Herkese merhaba! 💗🍭 Hızlı ve kolay atıştırmalık ve ikram fikirlerinin çeşitliliğini ortaya çıkardığımız bu nefis yolculuğa katılın, ağzınızın suyu akacak! Tuzlu atıştırmalıklardan tatlı zevklere kadar, herhangi bir durum için mükemmel tarifleri keşfedin. Basit ama lezzetli ev yapımı ikramlarla tat duyularınızı canlandırmaya hazır olun, bunlar yeni favorileriniz olacak. 😋🍿 Bu lezzetli fikirleri kaçırmayın – mutfağınızda saatlerce geçirmenize gerek kalmadan bir lezzet dünyasını kendinize sunun!

ZAMAN DAMGALARI:

00:00 – Giriş: Evde Patlamış Mısır için Basit Yöntemler
03:01 – Lezzetli Pastane İlhamları Keşfedin
06:59 – Sıradışı Tatlılar ve Ferahlatıcı Meyveli Atıştırmalıklar
19:19 – Zeki Gourmet Sırları Açığa Çıktı
29:16 – Zahmetsiz Fakat Göz Alıcı Çikolata İkram Fikirleri
43:31 – Tuzlu İkramlara ve Zeki Yemek Pişirme Sırlarına Dalış

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.