«Tüm kedi severlere ve DIY meraklılarına çağrı! Bu videoda, telefonunuzu kalabalıktan ayıracak bir DIY kedi telefonu yapmayı göstereceğiz.

Sıradan telefonunuzu sevimli ve kişiselleştirilmiş bir aksesuara dönüştürme sürecinde yaratıcılığınızı serbest bırakmaya hazır olun. Sevimli kedi kulak süslemeleri oluşturmaktan bıyık ve burun eklemeye kadar, adım adım talimatları ve kullanışlı ipuçları sağlayarak DIY kedi telefonunuzun mırıldanarak çıkmasını sağlayacağız. Telefonunuzu benzersiz kılacak serin telefon süsleme fikirlerini keşfederken bize katılın.

İster bir acemi ister deneyimli bir el işi ustası olun, bu proje telefonunuzu her kullandığınızda yüzünüzde bir gülümseme yaratmaya kesin. Bu yüzden el işi malzemelerinizi alın ve bu eğlenceli ve hayal gücüne dayalı DIY macerasına başlayalım!

Daha fazla yaratıcı ilham için beğenmeyi, yorum yapmayı ve abone olmayı unutmayın. Bu serin DIY kedi telefonu ile kedilere olan sevginizi göstermeye hazır olun! 🐱📱

ZAMAN DAMGALARI:
00:10 – Telefonunuzu ananas ile nasıl süsler
00:50 – Telefon kılıfları için serin fikirler
01:44 – Polimer kil ile DIY telefon kılıfı
02:18 – 3D kalemle telefon süsleme fikri
03:00 – Yenebilir telefon kılıfı
03:52 – Kedi telefon kılıfı

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.