«Göz alıcı kolyeler, bilezikler, küpeler ve daha fazlasını, kolayca bulunabilen malzemelerle nasıl yapacağınızı keşfedin. Renkli boncuklar ve cazibelerden zarif zincirler ve kolyelere, olasılıklar sonsuz. Basit malzemeleri şık ve kişiselleştirilmiş takı parçalarına dönüştürmenin ne kadar basit olduğuna hayrete düşeceksiniz 💍💍

Beğenmeyi, abone olmayı ve en son videolarımızla güncel kalmak için bildirim zilini tıklamayı unutmayın. Bu videoyu, herhangi bir önceki beceriye gerek kalmadan güzel takılar oluşturmak isteyen diğer DIY meraklılarıyla paylaşın. Bu yaratıcı yolculuğa birlikte çıkalım ve herkesi hayran bırakacak çarpıcı aksesuarlar yapalım! 💍😍🤩

ZAMAN DAMGALARI:
00:02 – Çarşamba tarzında DIY 3B-kalem takı
00:27 – Barbie ayakkabılarından havalı küpeler
00:54 – Polimer kil işçilikleri

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.