«Videoda kullanılan ürün hakkında:(Ersağ DAMLA KONSANTRE):
Çok amaçlı bir temizlik ürünüdür. Evinizin bütün sert yüzeylerinde, pencere pervazlarının temizliğinde, halı, koltuk kanepe lekelerinde, özel formülüyle kullanılması önerilen ev genel temizlik ürünüdür. Damla en konsantre ürünümüzdür. Ama akışkan sıvı kıvamdadır.

Kullanım Şekli:
Lekeli kumaş yada çamaşırınızın üzerine bir miktar ılık su döküldükten sonra, lekenin üzerini kapsayacak şekilde damla konsantre ürünümüzden dökün. Yaklaşık 5 dakika sonra, lekeli bölgeyi rengi solmayan bir bezle ovalayarak silin. Herhangi bir lekeye, başka bir kimyasalla müdahale edildi ise leke çıkmayabilir.Unutmayınız! Her leke çıkmaz ve kumaşla bütünleşir. Damla ile ayna, cam, masa ..vb temizliğinde 1 lt suya 3 damla, halı, koltuk ve kanepelerinizde 1 lt suya 5 damla konularak kullanılır.

ÜRÜNÜMÜZ FOSFAT (STTP) İÇERMEZ.

Ücretsiz üye olup Ersağ ürünlerine ulaşabilmek için aşağıdaki üye ol bağlantısını tıklayıp 861752 sponsor numarasını kullanabilirsiniz.

Ersağ üye ol: http://www.ersag.com.tr/account.asp?mod=myaccount&sub=edit&action=register&red=

Üyelik hakkında: https://www.youtube.com/watch?v=G3X6ra7q04w

Kanalıma Abone ol: https://www.youtube.com/channel/UC_WVcUTN5m-VAGhnxLniCgQ?sub_confirmation=1

Ersağ 2017 Ürün Katoloğu: http://dosya.ersag.com.tr/upload/Media/katalog_2017/index.html

Facebook sayfam: https://www.facebook.com/cigdemakersag/

HAKKIMIZDA
Doğal hayatı keşfet!..
Ersağ temizlik ve kozmetik ürünleri, gıda takviyeleri tanıtım videoları,alışveriş ve nasıl yapılır videoları çekiyoruz. Nasıl kullanıldığını, tecrübelerimizi, ersağ kullanıcı videoları ile kullanıcılar ve sizlerle paylaşmaktayız. Bunların bazıları hayatınızı kolaylaştırabilir, bazıları da hayatınızı değiştirebilir. Düzenli videolar ekliyoruz.
***Destek için kanalımıza abone olmayı unutmayın lütfen.
Olumlu yada olumsuz görüşleriniz bizim için çok değerli. Lütfen daha iyi videolar hazırlamamız için görüşlerinizi yazın.şimdiden teşekkürler.***

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.