1. Anasayfa
  2. Dua Ve Sureler
  3. Sınav duası Başarı duası dinle Başarılı olmak için dua Sınava girerken okunacak dualar Herkes için Dua Ve Sureler

Sınav duası Başarı duası dinle Başarılı olmak için dua Sınava girerken okunacak dualar Herkes için Dua Ve Sureler

«Başarı duası kısa, sınav duası dinle, sinav dualari, sınavda başarılı olmak için dua, sinavda basarili olmanin duasi, sinava girerken okunacak dualar, sınava girerken okunan dualar, zihin açıklığı için dua, başarı için dua, başarılı olmak için dua, başarılı olması için dua, sinav gecme dualari, sinav için okunacak dua, sinav kazanma duasi, sinav oncesi okunacak dua, sinav oncesi okunacak dualar, sinav öncesi okunacak dua, sinava girmeden okunacak dualar, Rabbim Lgs, Tyt, Ayt, Ehliyet sınavı, Tus sınavı, işe girme sınavı gibi sınavlarda başarılı olmayı nasip etsin inşallah. Umarım faydalı olur. Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah.

Herkes için Dua ve Sureler

➤ Kanalımıza ücretsiz abone olmak için lütfen tıklayınız https://goo.gl/c7Ap83

Sınav Duası Okunuşu:
Rabbi zidni ilmen ve fehmen ve elhıgni bi’s salihin. Rabbişrahli sadri ve yessir li emri vahlül ugdetem mil lisani yefgahu gavli. Ya Hafız, Ya Rakib, Ya Nasır, Ya Allah. Rabbi yessir ve la tüassir, Rabbi temmim bi’l hayr.

Sınav Duası Anlamı:
Rabbim İlmimi ve anlayışımı arttır ve beni salih kullara dahil eyle. Rabbim Göğsümü aç, işimi kolaylaştır ve dilimdeki bağı çöz ki sözümü anlasınlar. Ya Hafız Ya Rakib Ya Nasır Ya Allah. Rabbim kolaylaştır, zorlaştırma; Rabbim İşimi hayırla tamama erdir.

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.