«📌Sertleşme Sırasında Ağrı Neden Olur?📌
👨🏻‍⚕️Sertleşme sırasında kimi hastalarda ağrı görülebiliyor. Sertleşme sırasında olabildiği gibi bazen boşalma sırasında da görülebilir. Burada her biri için farklı farklı patolojiler düşünebiliriz. Özellikle sertleşme sırasında görülen ağrı eğer bir travma sonrası da hele gelişmişse mutlaka bizi ilk aklımıza gelen rahatsızlığın peyronie hastalığı olduğunu bilmemiz gerekiyor. 📎Peyronie hastalığında hele de travma sonrasında yani peniste bir travma sonucu oluşmuş ise bu travmatik bölgeye iyileşme hücrelerinin akın etmesiyle birlikte orada ağrı uyarımı çok fazla oluyor. Normalde de ağrı görülebilirken özellikle ereksiyon anında yani sertleşme durumunda ağrı bize onu çağrıştırabiliyor. Öte yandan enfeksiyonlar, birtakım damar hastalıklarında, birtakım sinirsel innervasyonu etkileyen ve aşırı hassasiyet ile seyreden durumlarda yine peniste ereksiyon sırasında ağrı oluşabiliyor. Kavernoz yapının ereksiyon sırasında dibe doğru yerleştiği noktada o bölgeye uygulanan cerrahiler, yapışıklıklar ya da o bölgede geçirilen enfeksiyonlardan sonra da sertleşme sırasında ağrı oluyor.
⚡Özetle şunu söyleyebiliriz. Eğer sertleşme sırasında bir peniste ağrı meydana geliyorsa bu önemli bir durum olabilir ve ne kadar erken doktora başvurursanız, uygun tedavileri alırsanız, o kadar iyileşme asıl problemin çözülmesi de o kadar çabuk gerçekleşebilir. Eğer bu olmazsa bu yapılmazsa, yani çünkü bu şiddetli bir ağrı değil, yani aşırı derecede kişiyi çok şey yapmaz göz ardı edilebilecek nitelikte bir ağrı olduğu için kişi genellikle erteleme yoluna giderse, bir zaman sonra ya peniste bir eğrilik ya da sertleşme problemleri soruna eşlik edebilir. Bu ise işi daha da içinden çıkılmaz bir hale getirebilir.

🎬 İyi Seyirler. . .
.
.
Güncel bilgi ve tedavi yöntemleri için kanalımıza ABONE olmayı ihmal etmeyiniz.
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
Sosyal Medya Hesaplarımız
İnstagram: https://www.instagram.com/dromerfarukkaratas/
Facebook :https://www.facebook.com/profdromerfarukkaratas/
İnternet Adresi: https://omerfarukkaratas.com/​​​​​
.
.
Detaylı bilgi ve randevu için: 📲 0533 725 62 80
.
.
Adres: Çukurambar, Ankara Ticaret Merkezi Plazası(ATM) Kızılırmak Mah. 1450 Sokak No:1 B Blok Kat 19 Daire: 88, 06530 Çankaya/Ankara
.
.
#sertleşme​​​ #sertleşmesırasındaağrı​​ #ömerfarukkarataş​​​ #cinselsorunlar​​​​​ #erkekcinselliği​

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.