«Herkese, merhaba!
Bu videomuz, Barbie bebekleriniz için yapacağınız harika el işleri ve şaşırtıcı fikirlerle dolu. Hiç oyuncak bebeğinizin imajını değiştirmek istediniz mi? Artık zamanı geldi! Şimdi size bu işin nasıl yapılabileceğini göstereceğiz. Örneğin bu videomuzda, bebeğinizin saçlarını rengarenk yapmayı ya da Barbie’nizi bir periye dönüştürmeyi öğreneceksiniz. Zor değil, bunun için sadece bir plastik dosyaya, ojeye ve biraz sime ihtiyacınız olacak. İşte, bebeğinizin sihirli peri kanatları hazır. Paradan tasarruf yapmanızı sağlayacak ve basit ustalık gerektiren bu el işlerimize de göz atmayı unutmayın. Bu el işleri sayesinde, Barbie bebeklerinize plastik bardaktan güneş gözlüğü veya balondan mayo gibi farklı giysi ve aksesuarların nasıl yapılabileceğini göreceksiniz.

ZAMAN BİLGİLERİ:

01:01 Harika bir mayo
02:16 Kendin Yap kulaklık
02:41 İnanılmaz oyuncak bebek dönüşümü
09:01 Sandalye nasıl yapılır

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.