«Meyve ve sebzelerinizi kesip soymanın bazı yaratıcı yollarını mı arıyorsunuz? Yaratıcı Yollarla Meyve ve Sebzeler Nasıl Kesilir Ve Soyulur adlı yeni videomuzu daha fazla aramayın! Bu videoda, kesme işlemlerinizi daha verimli ve eğlenceli hale getirecek çeşitli hileleri göstereceğiz. Mükemmel küreler oluşturmak için bir kavun oyacağından çilek saplarını çıkarmak için bir pipet kullanmaya kadar, sizi etkileyecek çeşitli hilelerle donatılmışız.

İster zaman kazanmaya, becerilerinizi geliştirmeye, ister sadece mutfakta eğlenmek isteyin, bu basit hileler sizi bir profesyonel gibi kesip soymaya hazırlar. O halde meyvelerinizi ve sebzelerinizi kapın ve Yaratıcı Yollarla Meyve ve Sebzeler Nasıl Kesilir Ve Soyulur ile içten gelen chef’inizi serbest bırakmaya hazır olun!

Daha fazla ev mutfak hileleri için beğenmeyi, yorum yapmayı ve abone olmayı unutmayın🍴

ZAMAN DAMGALARI:
00:07 – Soğanı saniyeler içinde kesme
00:40 – Domates soymanın hilesi
01:04 – Nasıl karides soyulur
01:19 – Kiwi dilimleme hilesi
01:44 – Ananas ile kesme hileleri
02:18 – Balık pullarını çıkarmak için kolay yol

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.