«Herkese merhaba!
Sıcak tutkal ile evdeki hemen hemen her şeyi tamir etmek ve inanılmaz el işleri yapmanın mümkün olduğunu düşünebiliyor musunuz? Yeni videomuzda mutlaka denemeniz gereken harika el iş fikirlerini bir araya getirdik. Bu fikirlerin bazılarını gerçekten şaşırtıcı bulacaksınız. Örneğin, size yeni bir çanta yapmanın adım adım aşamalarını göstereceğiz. VAY CANINA! Ya da yeni bir güneş gözlügüne ne dersiniz? Ayrıca size yeni takı ve aksesuarlar için harika fikirler hazırladık. Bu sayede artık yenilerine bir sürü para harcamayacaksınız. Tek yapmanız gereken hayal gücünüzü kullanmak! Yalnız sıcak tutkal tabancasını kullanırken yanmamak için çok dikkatli olmayı unutmayın.

ZAMAN BİLGİLERİ:

01:15 Kendin Yap güneş gözlüğü
03:40 Deniz Kızı kuyruğu nasıl yapılır
11:03 Tişört için şirin bir fikir
11:58 Çok işlevli kase

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.