«🌈👠Harika güzellik hileleri ve havalı makyaj fikirleri mi arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz!

Bu videoda, her kızın bilmesi gereken muhteşem güzellik hileleri ve yaratıcı makyaj fikirlerini paylaşacağız. Günlük rutininizi dönüştürmek için hızlı ve kolay ipuçlarından özel günler için göz alıcı görünümlere kadar, sizin için her şeyi düşündük.

Makyajınızı bir profesyonel gibi nasıl düzenleyeceğinizi, güzellik rutininiz için günlük eşyaları nasıl yeniden kullanacağınızı ve kusursuz ‘makyajsız’ makyaj görünümünü nasıl elde edeceğinizi keşfedin.

Beğenmeyi, abone olmayı ve en son güzellik içeriğimizle güncel kalmak için bildirim zilini tıklamayı unutmayın. Gelin güzellik dünyasına dalalım ve içindeki glam kraliçenizi serbest bırakalım! 💄🌟

ZAMAN DAMGALARI:
00:07 – Kontakt lensler nasıl çıkarılır
00:31 – Makyaj hilesi
01:08 – Tırnak hilesi
01:48 – Kıvırcık saç nasıl yapılır
02:02 – Kızlar için havalı fikir
02:47 – Saç hilesi

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.