«Scary Teacher final bölümünü oynamıştık. Chapter 3’e kadar bitirdik ve sonunda scary teacher chapter 4 yayınlandı. Yeniden peşimizde! Kızgın öğretmeni çok özlemiştik. Yeni bölümler sık sık gelecek o yüzden takipte kalın abone olmayı unutmayın.

#scaryteacher
#evdekal

VİDEO İÇERİĞİ:
Scary teacher, angry neighbor ve hello neighnor gibi mobil ve ücretsiz bir oyun. Büyük saray gibi bir evde yaşayan kızgın öğretmenin evine gizlice giriyoruz.

Bu bölümde kızgın öğretmenimiz arkadaşlarına gazoz partisi düzenliyor. Biz de her zaman olduğu gibi tuzaklar kurup partiyi mahvedeceğiz. Scary teacher chapter 4 içerisinde 3-4 farklı bölüm var ve hepsini oynayacağız.

💚 ABONE OLUN & BİLDİRİMLERİNİZİ AÇIN

▶️ Daha fazla video:

❗ Bizi takip edin
İNSTAGRAM @hasanmustan

🎮 SESEGEL KANALI
https://www.youtube.com/channel/UCazpvRS7wM8k1ItMd-EgCKw

KANAL BİLGİSİ:

Merhabalar. KanalıImıza hoş geldiniz. SeseGel kanalının çocuklara yönelik içerik üreten 2. kanalı SeseGel Çocuk’da oğlum Egemen Kaan ile birlikte eğlenceli videolar çekiyoruz. İçeriklerimiz ailece izleyebileyeceğiniz türden. İçiniz rahat olsun. Bizimle birlikte müthiş eğlenceli bir yolculuğa çıkmaya var mısınız? Haydi sese doğru gelin o zaman:)

Bu kanal, Egemen Kaan Mustan’ın ailesi tarafından oluşturulmuştur ve sürekli olarak ailenin denetimi altındadır. Video içeriklerinde asla çocukları olumsuz etkileyecek davranışlar yer almaz.

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.