1. Anasayfa
  2. Dua Ve Sureler
  3. Karınca duası dinle Karınca duası 7 kere Herkes için Zenginlik duası Bereket duası Rızık duası Dua Ve Sureler

Karınca duası dinle Karınca duası 7 kere Herkes için Zenginlik duası Bereket duası Rızık duası Dua Ve Sureler

«Karınca duası dinle Zenginlik duası para duası Karınca duası 7 kere Herkes için 41 karınca duası Karınca duası okunuşu bereket duasi turkce Bereket duası rızık duası, Hz Süleyman zenginlik duası karınca duası arapça, bereket duası arapça, karınca duası oku, bereket duası okunuşu, karınca bereket duası, karınca duası türkçe, bereket duası türkçe, karınca duası fazileti, karınca duası anlamı, karınca gibi müşteri yağdıran dua, bereket duasi dinle, karinca duasi. Bu videomuzda evimizin ve işyerimizin bereketli olması için 7 kere okunması faziletli olan karınca duasını hep beraber dinliyoruz. Bizlere destek için videomuzu beğenip kanalımıza abone olursanız çok seviniriz.

@HerkesicinDuaveSureler #karıncaduası #bereketduası #herkesiçinduavesureler #engüzeldualar

➤ Kanalımıza ücretsiz abone olmak için lütfen tıklayınız https://goo.gl/c7Ap83

Selamün aleyküm arkadaşlar. Herkes için karınca duasını bereket duasını her gün okuyarak evimizi ve işyerimizi bereketlendirelim inşallah. Rabbim gününüzü bereketli eylesin, rabbim tüm dualarımızı kabul eylesin inşallah. Allah yardımcımız olsun inşallah.

Karınca Duası Türkçe Anlamı:

Ey Cebrail’in, Mikail’in, İsrafil’in, Azrail’in, İbrahim’in, İsmail’in, İshak ve Yakub’un rabbi Allahım, ey bereketleri indiren, Tevrat, Zebur, İncil ve Kuranı indiren rabbim. Güç ve kudret yalnızca büyük ve yüce olan Allaha aittir. Apaçık Hak ve yegane Melik olan Allahtan başka hiçbir ilah yoktur. Sözünde sadık ve Emin olan Hz Muhammed Allah’ın Elçisidir. Ey rabbim, Ey Rabbim, Ey diri ve Kaim olan, Ey celal ve ikram sahibi! Ey büyük (azim) olan arşın sahibi, senden beni helal ve hoş bir rızk ile rızıklandırmanı istiyorum, senin rahmetinle ey merhametlilerin en merhametlisi. Debernuş, Şazenuş, Kefeştetayyuş, Kıtmir, Yemliha, Mekselina, Mislina, Mernuş – Ashabı Kehf’in isimleri

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.