«Şebnem, Kainat ve Almilla, düğünden kaçarken birbirlerini buldular. HADİ BİZ
KAÇTIK, BYE!
Kaçak Gelinler 4K Bölümler: https://www.youtube.com/playlist?list=PL3dCSZOkxMl5KMFE1QSmRK-lOjqHoU4Fe

Güzel, mütevazı, onurlu Kainat, sosyetik güzel Şebnem ve mistik inançlarına sıkı sıkıya bağlı, şirin Almilla… Birbirlerini o güne kadar hiç görmemiş, hayatları birbirlerinden çok farklı üç genç kızın yolları havaalanında kesişir. Gelinlikler içerisinde düğünlerinden kaçan kızlar İstanbul’un yolunu tutarlar. Üçlünün ilginç hali İstanbul’a gelir gelmez haberlere konuk olmalarına neden olur. Kaçak gelinler olarak ünlenen kızlar yeni bir şehirde, yeni bir hayata elele adım atarlar.

Şebnem’in damat adayına söylediği yalan nikah masasında ortaya çıkmış, müstakbel kocası Şebnem’i oracıkta bırakmıştır. Onun peşi sıra İstanbul’a gelen Şebnem yelken hocası Selim’le tanışır. Birbirini görür görmez didişmeye başlayan ikilinin tartışmaları hiç bitmez. Aralarındaki nefretin aşka dönüşmesi ise kaçınılmazdır. Ancak ikilinin bunu birbirlerine itiraf etmesi kolay olmaz. İstanbul’da var olmaya çalışan Şebnem’in çalışmaya başladığı holding Selim’in babasına ait çıkar. Şebnem’in gelişi ile Selim’in yolu hiç uğramadığı şirketle kesişmeye başlar. Şebnem Selim’in kendisine ilgisini fark eder. Ancak erkeklere olan güvensizliği onun Selim’den uzak durmasına neden olur.

Ailesi Kainat’ı parasızlık yüzünden mahallenin kasabıyla evlendirmek istemiş, Kainat ise çareyi kaçmakta bulmuştur. Kainat lise aşkı Ege’nin peşi sıra İstanbul’a gelir. Ege ise gözü para ve şöhretten başka bir şey görmeyen biridir. Kainat’ı da bu uğurda kullanabileceğini anlaması uzun sürmez. Ona yakın davranmaktan çekinmez. Geldikleri andan itibaren kızların en büyük destekçisi olan Can, Kainat’ı yalnız bırakmaz. Ege’nin gerçek yüzünü göstermek için elinden geleni ardına koymaz. Kainat’ın ailesi kızlarının peşini İstanbul’da da bırakmaz. Kainat ailesini düştükleri zor durumdan kurtarmak için mücadele ederken, Ege de bir anda Kainat’ın babasının gözde damat adayı olur. Can ise kendisini aileye kabul ettirmek ve Kainat’ın kalbini kazanmak için her şeyini ortaya koymaya hazırdır.
Almilla uzun yıllardır çeşitli tesadüfler sonucu ismiyle karşılaştığı Akif Tatlıcı’ya platonik bir aşkla bağlıdır. Sonunda kendi düğününden kaçar ve hayalinin peşinden gider. İstanbul’a iner inmez, Akif Tatlıcı’nın peşine düşer. Görür görmez Almilla’ya aşık olan Özgür ise Akif’in kendisi olduğunu iddia eder. İkili hızla yakınlaşır ancak Almilla gerçeği öğrenir ve Özgür’den uzaklaşır. Bir yoga merkezinde birlikte çalışmaya başladığı arkadaşı Önder ile yakınlaşmaya başlar. Önder ve Özgür Almilla için amansız bir mücadeleye girerler.

Kızların en büyük destekçisi ise Şebnem’in teyzesi Seniha ve onun eski nişanlısı Müfit olur. Kızlar kendi ayakları üzerinde durabilmek için farklı işlerde şanslarını denerler. Bu sırada yaşadıkları zorluklar, üzüntüler ve sevinçler kızları iyice birbirlerine yaklaştırır ve bir evi paylaşmaya başlarlar. Şebnem, Kainat ve Almilla birbirlerinde güveni, eğlenceyi ve en önemlisi dostluğu bulurlar.

OYUNCULAR: SELİN ŞEKERCİ, DENİZ BAYSAL, AÇELYA TOPALOĞLU, FIRAT ALTUNMEŞE, FURKAN ANDIÇ, FIRAT ALBAYRAM, ŞENAY GÜRLER, EGE AYDAN

KANAL: STAR TV – TV8
YAPIMCI: MEHMET YİĞİT ALP
YÖNETMEN: KEREM ÇAKIROĞLU, İNCİ BALABANOĞLU
SENARİST: ENGİN ELGÜN

Facebook: https://facebook.com/KacakGelinlerNTC

#KaçakGelinler #SelinŞekerci #FurkanAndıç

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.