«Yemek pişirme oyununuzu yükseltmenin eğlenceli ve yaratıcı bir yolunu mu arıyorsunuz? Jelly Food Hacks’e daha fazla bakmayın! Bu videoda, favori yiyeceklerinizi jelly kullanarak nasıl daha iyi hale getireceğinizi göstereceğiz. Tatlıdan tuzluya, arkadaşlarınızı ve ailenizi etkileyecek çeşitli hilelerle sizi kapsıyoruz.

Sabah ekmeginize bir lezzet patlaması eklemek ister misiniz yoksa tostunuzu bir üst düzeye çıkarmak mı istersiniz, bu basit numaralar sizi bir profesyonel gibi yemek pişirme yeteneklerine sahip olacak. En sevdiğiniz jelly kavanozunu kapın ve bu lezzetli ve kolay Jelly Food Hacks ile yemeklerinizi dönüştürmeye hazır olun!

Daha fazla lezzetli yemek fikri için beğenmeyi, yorum yapmayı ve abone olmayı unutmayın🍴🥐🧑‍🍳

ZAMAN ÇİZELGESİ:
00:05 – Eriyen çikolata ile yiyecek hilesi
00:28 – Kendin yap jöle gummy ayılar
00:50 – Jöle yiyecek hilesi
01:42 – Kurabiye tarifi
02:00 – Mısırı nasıl rendeleyeceğiniz
02:40 – Muzları nasıl pişireceğiniz

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stock materials (photos, footages and other): https://www.depositphotos.com

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.