«Nilüfer Ömer’i kendinden uzaklaştırmaya çalışıyor. DÜNYA SENİN ETRAFINDA DÖNMÜYOR
Bir Derdim Var Tüm Bölümler 👉https://www.youtube.com/playlist?list=PLAzGilNsYPvowxRVea13RKK8Kgv4kW4he

Psikiyatrist Doktor Nilüfer Toska, Klinik Şefi olduğu Pera Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ergenlerin kırılgan ruhlarındaki sorunları çözmesiyle tanınır. Güçlü sezgileri ve derin hisleri sayesinde, hastalarının çözülmesi imkansız gibi görünen durumlarını bir dedektif dikkatiyle çözer.

Ancak Doktor Nilüfer Toska’nın herkesten sakladığı büyük bir sırrı vardır. Mesleğini tehlikeye sokacak bu sır peşini bırakmazken, Savcı Ömer ile aralarında olan çatışma büyük bir yangına dönüşecektir.

Her zaman ilk önceliği hastaları olan Nilüfer için aşk, üzerinde çok durulmaması gereken bir kelimeden ibarettir. Oysa Nilüfer, Savcı Ömer’in hayatına girişiyle aşkın acısını da sevincini de her zerresinde hissetmeye başlayacaktır. Aşklarında engel olması, onları durduramayacaktır.

Yapım: AyNa Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay & Lale Eren
Yönetmen: Burak Müjdeci & Özkan Say
Senaryo: Yekta Torun & Deniz Gürlek
Oyuncular: Birce Akalay, Mert Fırat, Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Erdem Şenocak, Başak Gümülcinelioğlu, İdil Sivritepe, Sami Aksu ve Sennur Nogaylar, Eylül Ersöz, Ata Artman, Ava Yaman, Esila Umut, Ataberk Mutlu, Ezgi Gör ve Efe Poylu

Resmi YouTube Kanalına Abone Ol 👉 https://www.youtube.com/@BirDerdimVarDizi
Resmi Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/birderdimvardizisi/

#BirDerdimVar #BirceAkalay #MertFırat

source

Bir Cevap Yaz

cakir Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.